Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

İngilizce’de “Search Engine Optimization (SEO) ” olarak adlandırılan arama motoru optimizasyonu, sitenizde yapılan teknik ve içerik iyileştirmeleri sonucunda arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanıza ve daha fazla web site ziyaretçisi almanıza yarayan bir pazarlama stratejisidir.

Medikajans Ekibi SEO’ya Nasıl Yaklaşıyor?

SEO sadece arama motorlarında üst sırada çıkmak olarak görülmemelidir. Özverili bir SEO çalışmasının sonucunda potansiyel hastalarınızın markanızla kurduğu bağ artarak etkilenecektir. MedikAjans PRO+ olarak çalıştığımız kurumlara hizmet verirken en faydalı arama sonucu olabilecek sayfa içeriklerini oluşturmak, bu içeriğe teknik olarak arama motorlarının ulaşmasını sağlamak ve bu içeriğin arama motorları düzeyinde kayda değer olmasını sağlamak üzerine çalışıyoruz.

SEO Analiz Süreci

SEO, markanın hedefleri ve ihtiyaçlarına göre belirlenmelidir. Klinik, doktor ve hastanelerin her biri için ayrı stratejiler geliştiriyoruz. Sürece başlamadan önce markayla yaptığımız ön görüşme toplantılarında doğru soruları sorarak ve en çok katkı sağlayacak işleri önceliklendirerek bir strateji oluşturuyoruz.

MedikAjans PRO+ uzman seo ekibi ile kapsamlı arama motoru optimizasyonu çalışmaları yaparak sağlık sektörüne özgü deneyimler toplamakta ve önemli bir çevrimiçi varlık yaratmaya yönelik sistematik stratejiler geliştirmektedir. Sektöre özgü kampanyalarımız, organik arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanız için ayrıntılı bir süreç sunar. MedikAjans PRO+ kurumunuzun hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda her bir SEO kampanyasını size özel olarak düzenler. 

HİZMETLERİMİZ

Biz hızla büyüyen %100 sağlık sektörü odaklı bir dijital ajansız. Deneyimimiz ve çok kültürlü sektör bilgimizle Türkiye’nin her yerinden sağlık kurumlarına birikimimizi aktarıyoruz. Misyonumuz, geliştirdiğimiz dijital büyüme stratejilerinin pazarda öncü olması kadar sürdürülebilir ticari bir başarı da sağlamasıdır.

PROJENİZİ HEMEN
HAYATA GEÇİRMEK İÇİN...