Kurumsal Web Sitesi Özellikleri

Bu sektörde yaptığımız araştırmalar ve yürüttüğümüz birçok proje sonucunda kurumsal web sitelerinde olması gerekenlerle ilgili birçok deneyim edindik ve tüm bunları detaylı olarak sizlere sunuyoruz.

*Profesyonel bir ekiple çalışmalı ve kurumunuzla ilgili tüm verileri, detaylarla birlikte net bir şekilde aktarmalısınız. 

*Kurumsal web sitenizde kullandığınız metinler, görseller ve diyalog diliniz ile markanızı öne çıkarmalısınız. 

*Gerçek ofislerinizdeki kurumsal marka imajınızı ve kimliğinizi dijital ortama tutarlı ve uyumlu bir şekilde taşımalısınız. 

*Net ve öz bilgilerle kesin sonuca dayalı, karşı tarafı yormadan diyalog dilinizi sade ve anlaşılır tutmalısınız.

WEB SİTESİ TASARIMININ DİJİTAL PAZARLAMAYA FAYDALARI

*Dışarıya karşı kurumsal bir marka olduğunuzu göstermenin en etkili yoludur. Mesajınızı net bir şekilde vermenizi sağlar.
*Uzmanlık alanınızla ilgili kişi ve kurumları arayan potansiyel hastalarınıza ulaşmanızı sağlar. *Profesyonel arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile web sitenizi ziyaret eden potansiyel hasta sayısında artış sağlanır.
*Profesyonel reklam ve tanıtım çalışmalarınız için etkili bir portfolyo sunar. *Potansiyel hastalarınız web sitesi üzerinden randevu takviminizi görebilir ve otomatik randevular oluşturabilir.
*Sizinle iletişime geçmek için gerekli olan bilgilere kolayca ulaşabilirler.
*Marka hikayenizi tüm dünyaya etkili bir şekilde duyurabilirsiniz.

Doktor, Klinik, Hastane Web Siteleri Nasıl Olmalıdır?

*Web sitelerini mobil uyumlu yapan sağlık kuruluşları ,arama sonuçlarında üst sıralarda listelenmeyi sağlayarak %75 daha fazla potansiyel danışana ulaşmayı başarıyorlar. Bu nedenle mobil uyumlu bir web sitesi kullanmalısınız. 

*Kullanıcıların tercihlerine odaklı bir web sitesi kullanmalısınız. 

*Size ihtiyacı olan potansiyel hastalarınıza ulaşmak için web sitenizde gerekli tüm optimizasyon çalışmalarını yapmalısınız. Bu sayede daha çok potansiyel hastaya ulaşabilir ve arzu ettiğiniz başarıyı yakalayabilirsiniz. 

*Hastalarınızın sizi kolayca bulması için konumunuzu sitenizde göstermelisiniz. Google ve Yandex haritalara işletmenizi kaydedebilir ve sitenize ekleyebilirsiniz.

*Potansiyel hastalarınıza karşı güven duygusu vermek ve hedef kitlenizle kurduğunuz bağı güçlendirmek için doktor öz geçmişlerini, doktorların kişiliklerini de ön plana çıkaracak şekilde eklemelisiniz.

*Web sitenizde potansiyel hastalarınızın öğrenmek istediği bilgileri detaylı bir şekilde sunarak onların korkularını ve sorularını giderin, onlar için bir bilirkişi profiline sahip olun.

*Kurumunuzun hangi alanlarda hizmet verdiğini ve bu hizmetlerinizin detaylarını web sitenize eklemelisiniz. Bu sayede sitenize gelen kullanıcılar hizmetleriniz ile ilgili tüm bilgileri sadece sizden almış olur. 

*Daha önce sizden hizmet almış hastaların geçirdikleri değişimleri aktararak potansiyel hastalarınızın güvenini kazanırsınız. 

Estetik zevki yüksek, mobil uyumlu, optimize edilmiş, video içeriklerle geliştirilen, sağlık sektörüne özgü hazırlanan ve daha birçok detayı sunan web sitelerini yapmaya aday profesyonel bir ekibiz. Siz de bu değişimin bir parçası olmak isterseniz MedikAjans PRO+ ekibimizle iletişime geçerek randevu planlayabilir, tüm detaylar hakkında ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Biz hızla büyüyen %100 sağlık sektörü odaklı bir dijital ajansız. Deneyimimiz ve çok kültürlü sektör bilgimizle Türkiye’nin her yerinden sağlık kurumlarına birikimimizi aktarıyoruz. Misyonumuz, geliştirdiğimiz dijital büyüme stratejilerinin pazarda öncü olması kadar sürdürülebilir ticari bir başarı da sağlamasıdır.

PROJENİZİ HEMEN
HAYATA GEÇİRMEK İÇİN...