Doktor, klinik ve hastaneler için video içerikler birçok fırsat sunuyor. Video içerikler bir sağlık kurumunun hizmetlerini, doktorlarını, hasta hikayelerini ve marka değerlerini paylaşmasının ve mesajını doğru şekilde hastalarına iletmesinin en iyi yoludur. MedikAjans ekibi, sağlık sektörüne özel çevrimiçi trafikten en yüksek dönüşüm oranlarını elde etmenize yarayacak birçok video prodüksiyon hizmeti sunmaktadır.

Hastalarınızın En Çok Yaptığı Aramalar

İnsanlar bir doktor veya kurum seçmeden önce birçok çevrimiçi arama yapıyor:

  • Hasta yorumları ve referansları
  • Ayrıntılı doktor profilleri
  • Detaylı tedavi prosedürleri

Sağlık kurumları ve doktorların vermesi gereken ilk izlenim güven duygusudur. İnsanlar sağlıklarını emanet edecekleri kişi ve kurumları yakından tanımak istiyorlar.

Hem doktorların hem de kurumun kişiliğini ve değerlerini ön plana çıkaran içerikler yüksek dönüşüm oranları elde etmektedir. Bunu sağlamanın en etkili yolu video pazarlamasıdır.

Video İçeriklerle Hastalarınızı Eğitin

İnsanlar doktor ve uygulanacak tedavi hakkında korkuları olduğu için kapsamlı bir araştırma yapıyorlar. Bir tedavinin adımlarını, uygulama sürecini ve yararlarını detaylıca açıklayarak potansiyel hastalarınızın korkularını hafifletebilirsiniz. Tedavileriniz hakkında bilgi sahibi olan insanların istediğiniz aksiyonları alması daha kolaydır. MedikAjans olarak video prodüksiyon hizmetlerimizle sizin için tüm süreci planlıyor ve yönetiyoruz.

Video İçeriklerle Hasta
Hikayelerinizi Sunun

Sizden hizmet almış ve memnun olan bir hasta videosundan daha etkili ne olabilir? Hasta geri bildirimleri ile hem potansiyel hastalarınıza tedavinin sonucunun nasıl olacağını net bir şekilde gösterebilir, hem de korkularını giderirsiniz. Başka insanların da sizi seçtiğini bilmeleri onları rahatlatır.

Hastalarınızın duygularını en samimi şekilde aktarabileceğiniz yöntem video içeriklerdir. Potansiyel hastalarınızla kurumunuz arasında gerçek hasta hikaye videoları ile bir bağ kurabilirsiniz. Kurduğunuz bağ sonucunda potansiyel hastalarınız sizden randevu almaya daha istekli olacaktır.

Video İçeriklerle Arama Motorları Tarafından Ödüllendirilin

Video içerikleri tüm çevrimiçi platformlarınıza eklemelisiniz. Bu sayede hastalarınıza daha kolay güven verebilir, kurum değerlerinizi daha net yansıtabilir ve dönüşüm oranlarınızı artırabilirsiniz.

Video içerik bulunduran siteler daha yüksek dönüşüm oranlarına ve oturum sürelerine sahip oldukları için arama motorları sizi üst sırada listelemen isteyecektir. Sitenizde video içerik bulundurarak, arama motorları tarafından ödüllendirilir ve daha fazla ziyaretçi, dolayısıyla daha fazla dönüşüm elde edersiniz.

Göz Atın: Sağlık sektörüne özel olarak sunduğumuz içerik hizmetlerimizle video pazarlama stratejilerinizi geliştiriyoruz.

MedikAjans ekibi olarak sağlık kurumlarının yanındayız. Doktor, klinik ve hastanelere özel video prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz. Sizin için, profesyonel ekipmanlarımız ve ekibimizle, videonun duygusal gücünü kullanarak eşsiz işler yapıyoruz. MedikAjans’ın sağlık sektörüne özel olarak hazırladığı tüm çözümleri hakkında detaylı bilgi almak için uzman ekibimizle randevu ayarlayabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Biz hızla büyüyen %100 sağlık sektörü odaklı bir dijital ajansız. Deneyimimiz ve çok kültürlü sektör bilgimizle Türkiye’nin her yerinden sağlık kurumlarına birikimimizi aktarıyoruz. Misyonumuz, geliştirdiğimiz dijital büyüme stratejilerinin pazarda öncü olması kadar sürdürülebilir ticari bir başarı da sağlamasıdır.

PROJENİZİ HEMEN
HAYATA GEÇİRMEK İÇİN...