Doktor, klinik ve hastaneler için video içerikler birçok fırsat sunuyor. Video içerikler bir sağlık kurumunun hizmetlerini, doktorlarını, hasta hikayelerini ve marka değerlerini paylaşmasının ve mesajını doğru şekilde hastalarına iletmesinin en iyi yoludur. MedikAjans ekibi, sağlık sektörüne özel çevrimiçi trafikten en yüksek dönüşüm oranlarını elde etmenize yarayacak birçok video prodüksiyon hizmeti sunmaktadır.

Video İçerik Kullanımının Dijital Pazarlamaya Faydaları

Dünya genelinde yapılan araştırmalara göre;

  • Mobil video tüketimi her yıl %100 artıyor ve çevrimiçi geçirilen sürenin üçte biri video içerik izlemeye ayrılıyor. Bu da potansiyel danışanlarınızın, mekan ve zaman fark etmeksizin mevcut hizmetinizi tanıyabilmek adına internet aracılığıyla sizi ziyaret etme durumuna karşı, kaliteli ve tanıtıcı video içerikleriniz ile kurumsalınızı her zaman hazırlıklı kılıyor. 
  • İnternet kullanıcılarının %59’u bir makale ya da blog yazısını okumak yerine video izlemeyi tercih ediyor. Bunun sebebi 1 dakikalık video içeriğinin 1.000.000.000 kelimeye bedel bir anlatıcılıkta olmasıdır. 
  • Kurumsal firmaların web sitelerinde hizmet tanıtımı yaparken video içerik bulundurması, sayfa ziyaretçilerinin geri dönüşlerini %80 arttırıyor. 
  • Sağlık Turizmi üstünde yapılan araştırmalara göre potansiyel danışanlarınızın %90’ı karar verirken pazarlama videolarının etkili olduğunu belirtiyor. 

MedikAjans PRO+ ekibi olarak, doktor, klinik ve hastanelere özel video prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz. Sizin için, profesyonel ekipmanlarımız ve ekibimizle, videonun etkileyici gücünü kullanarak eşsiz işler yapıyoruz. MedikAjans’ın sağlık sektörüne özel olarak hazırladığı tüm çözümler hakkında detaylı bilgi almak ve uzman ekibimizle görüşmek için randevu alabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Biz hızla büyüyen %100 sağlık sektörü odaklı bir dijital ajansız. Deneyimimiz ve çok kültürlü sektör bilgimizle Türkiye’nin her yerinden sağlık kurumlarına birikimimizi aktarıyoruz. Misyonumuz, geliştirdiğimiz dijital büyüme stratejilerinin pazarda öncü olması kadar sürdürülebilir ticari bir başarı da sağlamasıdır.

PROJENİZİ HEMEN
HAYATA GEÇİRMEK İÇİN...